KONST / Litografier / Färglitografi 2917040
nr 291 7040
Färglitografi
sign. stilleben, 239/250
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 15 december 2003
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
650 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)